Youtube

YouTube Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır?

Youtube doğrulama rozeti alabilmek için youtube tarafından koyulan bazı şartlar bulunuyor bu şartları yerine getiren kanallar youtube doğrulama rozeti alabiliyor, yazımızı sonuna kadar okuduktan sonra doğrulama rozeti almanız için bilmeniz gereken herşeyi öğreniceksiniz.

YouTube Doğrulama Rozeti Nedir ?

Youtube kanal doğrulama rozeti, sizi diğer kanallardan ayıran bir gri tik şeklinde bulunan icon’dur bu doğrulama rozetinin diğer kanallara göre farkı olmasada kanalınızı gören kişilerin dikkatini diğer kanallara göre daha fazla çekicektir buda sizin için yararlı olucaktır hadi şimdi youtube kanal doğrulama rozeti nasıl alınır bir göz atalım.

YouTube Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır?

YouTube Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır ?

Youtube doğrulama rozeti almak istiyorsanız yerine getirmeniz gereken bazı şartlar var onlarda şu şekilde;

  • Kaliteli İçerik Üretmek.
  • Özgün İçerik Üretmek.
  • 100.000 Aboneye Sahip Olmak.
  • Videolarınızın düzenli izlenmesi.
  • Profil resmi, banner, hakkında kısımları dolu olmalı.

Tüm bu şartları yerine getiyorsanız youtube doğrulama rozeti başvurusu yapabilirsiniz.

Youtube kanalınızın doğrulanması için kesinlikle kopya içerik ve özgün olmayan içerik yüklememelisiniz.

Abone hilesi yaparak 100.000 aboneye ulaşırsanız youtube bu rozeti kanalınızı inceledikten sonra vericeği için kanalınızı uygun bulmayacağı için doğrulama rozetini alamazsınız.

Youtube tarafından yayınlanan doğrulama rozeti kriterlerine buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube Doğrulama Rozeti Alma Yolları

Youtube doğrulama rozeti almak için diğer sosyal medya ağlarında olduğu gibi ünlü olmanız gerekmiyor, size verilen şartları yerine getirdiğiniz zaman youtube doğrulama rozeti alabiliyorsunuz. O yüzden youtube kanalı açarak özgün ve kaliteli videolar yükleyin Youtube Abone Hilesi *2021 ( Kesin Yöntemler) makalemizi okuyarak kanalınızı hızlı şekilde büyütebilmek için bazı yöntemleri öğrenebilirsiniz, aynı zamanda youtube üzerinden para kazanabiliyorsunuz o yüzden hem eğlenip hem de para kazanabilirsiniz.

Youtube doğrulama rozeti aldıktan sonra diğer sosyal medya ağlarında içerik üreticisi olarak mavi tik alabilme şansınız çok yüksek.

YouTube Doğrulama Rozeti Hilesi

Youtube doğrulama rozeti hilesi yapmak istiyorsanız, maalesef böyle birşeyin mümkün olmadığını bilmeniz gerekiyor. İnternet üzerinde hile ile rozet alabiliceğini iddaa eden kişilere inanmayın düzmece ve aldatmacadan başka birşey değil o yüzden sizler için sitemizde youtube abone arttırma yollarını paylaştığımız makalemizi okuyarak hızlı şekilde büyüyebilirsiniz ve daha sonrasında doğrulanma rozetini almak için başvuru yapabilirsiniz.

YouTube Doğrulama Rozeti Başvurusu

Youtube doğrulama rozeti başvurusu yapmak için kanalınızın hazır olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken şu şekilde;

  1. Kanal ayarları > Gelişmiş Ayarlar > Kanal Kimliği Kopyalayın.
  2. Buraya tıklayın ve kanal adınız ile kanal kimliğinizi yapıştırın.
  3. Gönder dedikten sonra 14 gün bekleyin.

YouTube Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır?

YouTube para kazanma yolları arıyorsanız en detaylı şekilde yazdığımız Youtube Para Kazanma Yolları *2021  makalemizi mutlaka okumalısınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu