Youtube

YouTube Abone Sayısı Gizleme

Milyonlarca kullanıcıya ulaşan YouTube platformu, günümüzde en çok video izlemek için kullanılan bir sosyal medya ağıdır. YouTube’da bütün kanallar rekabet içerisindedir ve bu rekabettin ilk başta gelen şartı ise kanalın abone sayısıdır, o yüzden bazı içerik üreticiler kanalının abone sayısını gizleyerek rekabetini gizli bir şekilde yürütmektedir. Bugün bizlerde sizlere YouTube abone sayısı gizleme nasıl yapılıyor bunu anlatacağız.

Eğer sizlerde bir kanal ile rekabet içerisindeyseniz ve YouTube abone sayınızı arttırmak istiyorsanız 6 yıldır kesintisiz en iyi hizmeti veren Gkcmedya.com ile YouTube abone satın alma işlemini yapabilirsiniz.

YouTube Abone Sayısı Gizleme Nasıl Yapılır ?

YouTube abone sayısı gizleme işlemini yaparken aşağıda verdiğim kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

 • YouTube kanalınıza giriş yapın.
 • Başarılı şekilde kanalınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil resminizin üzerine tıklayın.
 • Tıkladığınız bölümden hızlı erişim menüsünü açın ve karşınıza çıkan YouTube studio yazan bölüme tıklayın.
 • Kanal kontrol ekranının sol alt kısmında yer alan ayarlar kısmına tıklayın.
 • Ayarlar menüsüne giriş yaptıktan sonra sol taraftaki şeritte yer alan sekmelerden kanal yazan kısma gelin.
 • Girdiğiniz kanal sekmesinin içinde bulunan gelişmiş ayarlar bölümünü seçin.
 • Karşınıza çıkan ekranda abone sayısı diye belirtilen bir başlık bulacaksınız.
 • Bu başlığın altında kanalıma abone olan kullanıcıların sayısını göster yazan bir kısım bulunmaktadır.
 • O kısımda aktif ise pasif duruma getirin.
 • Bu işlemleri doğru şekilde yaptıktan sonra artık videonuzu izleyen kişiler YouTube kanalıma abone ol ibaresinin yanında abone sayınızı göremeyeceklerdir.

YouTube abone sayısı gizleme işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Eğer YouTube abone sayısı gizleme işlemini yaptıktan sonra tekrardan herkese açık hale getirmek istiyorsanız aynı işlemleri uygulayarak aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.

YouTube Abone Sayısı Gizleme

Youtube Abone Ve Beğeni Gizleme

Pek çok kullanıcı gibi sizlerde YouTube abone sayısını gizlemek ile kalmayıp YouTube beğeni sayısı gizleme işlemini yapmak istiyorsanız şimdi sizlere anlatacağım adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

 • Sağ üst köşeden profil resminizin bulunduğu kısma tıklayın ve ayarlar seçeneğini tıklayın.
 • Karşınıza çıkan ekranda sol kısımda bulunan şeridin üzerinde bir çok sekme göreceksiniz bu sekmelerin arasından gizlilik sekmesini seçin.
 • Gizlilik sekmesine girdikten sonra sekmenin içerisinde yer alan oynatma listesi ve abonelikler başlığı altındaki tüp abonelikleri mi gizli tut gibi bir ibare göreceksiniz.
 • Aynı zamanda kayıtlı tüm oynatma listelerim gizli kalsın ibaresini de göreceksiniz bu ibarelerin yanında bulunan butonu aktif hale getirmeniz yeterli olucaktır.
 • Kriterleri adım adım uyuduysanız artık YouTube kanalımızın abone sayısı ve videolarınızın beğenme sayısı gözükmeyecektir.

YouTube beğeni sayısı gizleme ve YouTube abone sayısı gizleme işlemlerini yaptıktan sonra eğer tekrardan herkese açık şekile getirmek isterseniz aynı işlemleri uygulayarak tekrardan aktif hale getirebilirsiniz.

YouTube kanalımız için YouTube abone hilesi yapmak gibi bir düşünceniz varsa mutlaka Youtube Abone Hilesi *2021 ( Kesin Yöntemler)makalemize göz atmanızı öneririz.

Eğer anlamadığınız veya merak ettiğiniz kısımlar var ise bunları bize yorumlar kısmından bildirebilirsiniz mümkün olan en kısa sürede sorularınıza cevap vereceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. YouTube abone sayısı gizleme işlemini yapmak için bir çok siteyi ziyaret ettim, ama aradığım her şeyi bu site deymiş çok teşekkür ederim artık sitenizi takipteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu