Youtube

Youtube Abone Hilesi *2021 ( Kesin Yöntemler)

Youtube Abone Hilesi günümüzde çoğu kişi tarafından aranmaya devam ediyor, insanlar youtube abone kasma işlemini ücretsiz şekilde kanallarını büyütmek için yapıyorlar fakat unuttukları çok fazla şey var, bedava peynir fare kapanında olur diye bir sözümüz var hatırlatmak isterim, youtube abone satın alabilirken aynı zamanda hilede yapabiliyorsunuz ama youtube abone hilesi yaptığınız zaman sizin kanallarınızı izniniz dışında kullanıyorlar yani haberiniz olmadan başka kanalları takip ediyorsunuz sizi takip eden kanallarda haberleri olmadan ediyorlar bu yüzden gelen aboneler geri gidiyor youtube abone kasma işlemini yapmak yerine youtube abone satın almak daha mantıklı gözüküyor. Tabi hile yapmak isteyen var ise makalemizi okumaya devam edebilir.

Youtube Abone Hilesi

Youtube abone hilesi yapmak istiyorsanız google üzerinden aratarak ilk sıralarda çıkan siteleri tercih edebilirsiniz, ama yapmanızı kesinlikle önermiyorum kanalınızın para açılmasını istiyorsanız kesinlikle hile işlemini yapmamalısınız illa ki yapmak istiyorsanız başka bir kanal ile giriş yaparak abone hilesi yapmanızda fayda var çünkü ana kanalınızı sizden habersiz olarak kullanabiliyorlar.

Youtube bedava abone hilesi yapmak istiyorsanız, googlede arama yaparak çıkan siteleri tercih edebilirsiniz, ama kanalınızın şifresini istemeyen siteleri tercih edin. Ama youtube abone arttrma hilesi yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz, youtube kanalızına değer veriyorsanız kesinlikle bu işleme girişmeyin çünkü bütün emekleriniz çöp olabilir.

YouTube abone hilesi yaparken unutmamanız gereken bir diğer husus ise youtube hilesiz abone kasma diye bir şeyin olmadığını bilmelisiniz. YouTube hilesi yap diye google’de aratıp girdiğiniz sitelerden gönderdiğiniz her abone hilesi olarak sayılıcaktır ve youtube’nin kanalınıza yaptırım uygulaması kaçınılmaz olucaktır.

Youtube Abone Hilesi *2021 ( Kesin Yöntemler)

Youtube Abone Kasma

Youtube abone kasma işlemi hile gibi olmuyor, uğraşlı bir iş olmasına rağmen her gün bu yöntemi kullanan çok kişi var, peki abone hilesi değilde abone kasma işlemi nasıl yapılıyor ? youtube abone kasma işlemi yapmak istiyorsanız abone sayıları çok olan kanalları takip ederek videolarının altına videoyu izleyen kişilerin kanalınızı takip etmesi için bir yazı yazabilirsiniz, çoğu büyük youtube kanallarının videolarının yorumlarında çok şekilde var sürekli olarak youtube videolarının altında abone olurmusunuz gibi yazılar yazarak youtube abone kasma işlemi yapıyorlar bu yolu sizde deniyebilirsiniz ama dönüş çok fazla olmadığı için hızlı şekilde kanalınızı büyütemezsiniz.

Youtube kanalınızı abone hilesi yapmadan büyütmeyi sizlere tavsiye edebilirim, videolarınızı hazırlarken videolarınızı izleyen kişilere kendilerini değerli hissetmelerini sağlarsanız sizden daha iyisi olmaz onlar için artık sizin sürekli video atmanızı beklerler ve bu şekilde kemik kitleniz oluşmuş olur, durum böyle olunca sırtınız asla yere gelmez. O yüzden youtube abone arttırmak istiyorsanız videolarınızın sizin için çok önemli olduğunu unutmayın insanların dikkatini çekicek bir kapak resmi ve videoyu izlerken kendilerini değerli hissetmeleri video bittikten sonra hemen size abone olma şansını arttırıcaktır.

Youtube Abone Arttırma Yolları

Youtube abone arttırma yolları arıyorsanız, yukarı anlattığım iki seçenek haricinde doğal olarak büyümenize yardımcı olucak seçenekler var onlar ise şu şekilde;

 • Haftalık En Az 1 Tane Video Yüklemek.
 • ”End Card” Özelliği Kullanın.
 • Videolarınıza Abone Ol Animasyonu Ekleyin.
 • Başka Kanallardaki Hoşunuza Giden Yorumları Beğenin.
 • Kaliteli İçerik Üretin.
 • Yorumları Yanıtlayın.
 • 10 Dakika Üzerinde Videolar Yayınlayın.
 • Eğlenceli Videolar Yapın.
 • Aboneleriniz İle Etkileşimde Kalın.
 • Reklam Videosu Yapın Ve Youtube Reklam Verin.

Youtube Abone Kazanma Yolları

Youtube abone kazanma yolları arasında bazı etkili yöntemler mevcut bunları sizlere anlatıcağım, youtube üzerinde videonuzu paylaştıktan sonra form sitelerinde videonuzu tanıtmak amacı ile güzel bir makale ile video linkinizi paylaşabilirsiniz tabi ki ücretsiz, aktif blog sitelerine kanalınızın reklam yapması için teklifte bulunabilirsiniz. Düzenli olarak video atıyorsanız youtube abone hilesi yapmanıza gerek yok anlattığım yöntemleri uyguluyarak kolay şekilde abone kazanabilirsiniz, düzenli video yüklüyorsanız ama kanalınıza abone gelmiyor yada az abone geliyor diyorsanız pes etmeyin, düzenli olarak videoları yüklemeye devam edin ama dediğim yöntemler ilede destekleyin, emeklerinizin karşılığını alıcaksınız emin olun, hiç bir emek karşılıksız kalmaz.

Youtube Abone Satın Almak

Youtube abone satın almak istiyorsanız bunu bir çok site üzerinden yapabiliyorsunuz, ama bu siteler arasında güvenilir ve kaliteli olanlar ile çalışmanız gerekiyor, eğer kalitesiz bir siteden abone alırsanız düşüşler olucaktır ve kanalınıza zarar vericektir bu yüzden Gkc Medya sitesi ile youtube abone satın al işlemini yapabilirsiniz ama bu işlemi yapmadan önce anlattığım şekilde içerikler üretin biraz çaba gösterin eğer olmuyor ise en son çare olarak abone satın almayı düşünebilirsiniz. 

Youtube ile gelir elde etmek istediğiniz için bu işlemi yapıyorsanız, ihtiyacınız olan sadece 1000 adet abone değil yanında 4.000 saat izlenmede gerekiyor bunları karşıladıktan sonra gelir elde edebilirsiniz youtube üzerinden nasıl para kazanılır merak ediyorsanız https://www.takipkolik.com/youtube-para-kazanma-yollari/ en detaylı şekilde anlattığımız makalemizi mutlaka okuyun.

 

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Bir çok siteyi ziyaret ettim buraya gelmeden önce boşuna vakit harcamışım şuana kadar, çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu