Teknoloji

Valorant Ban Çözümleri ( Kesin Çözümleri)

Valorant ban çözümleri, arıyorsanız doğru yerdesiniz valorant hwid ban yediyseniz yada valorant hesabınız banladı ise hata kodlarının anlamları ile sizlere en detaylı şekilde anlattık makalemizi mutlaka sonuna kadar okumanızda fayda var hadi gelin başlıyalım.

Valorant Ban Çözümleri

Valorant oyunu yeni çıkmasına rağmen anti-cheat sistemi milyon dolar değerinde, bu yüzden hilelere kesinlikle izin vermemek ile beraber haksız yere banladığı oyuncu sayısıda çok fazla. Asla hile yada macro kullanmadığınız halde valorant kalıcı olarak uzaklaştırıldınız hatası ile karşılaşabiliyorsunuz hadi gelin valorant ban kaldırma işlemi nasıl oluyor bakalım.

Valorant Ban Çözümleri ( Kesin Çözümleri)

Valorant Hwid Ban Çözümü

Valorant hwid ban çözümü arıyorsanız, üç adet yöntem ile valorant hwid banınızı kaldırabilirsiniz.

  • Destek Bileti Göndermek
  • Bilgisayar Değiştirmek
  • Spoofer Kullanmak

Hwid Nedir ?

Hwid nedir; Hwid valorantta cihaz banı olarak bilinir.

Riot games şirketine destek bileti göndererek çözüm yolu arıyabilirsiniz, ama nasıl bilet göndericeğinizi bilmiyorsanız hadi gelin anlatalım;

Valorant Ticket Atma

Valorant Ban Çözümleri ( Kesin Çözümleri)
  • Bireysel Askıya Alınma Ve Kısıtlamalarla İlgili Konuş seçeneğini seçin.
  • Detaylı şekilde açıklamanızı yazın ve gönderin.
  • 24 saat içerisinde riot games dönüş yapıcaktır.

Valorant Spoofer Ban Kaldırma

Valorant spoofer ban kaldırma işlemi, hwid ban yediğiniz zaman bilgisayarınızda bulunan valorant donanım  banınızı kaldırma işine yarıyor ama riot games bunu en kısa sürede fark ediyor ve tekrar banlıyor, o bilgisayardan bir daha asla oyuna giremiyorsunuz o yüzden bu yöntemi kesinlikle önermiyoruz ama mecbur kaldıysanız satan kişiler internet üzerinde bulunuyor.

Valorant Bilgisayar Banı

Valorant bilgisayarınızı banlıyor ve bunun ismi valorant hwid ban olarak geçiyor, valorant hwid ban kaldırma çözümlerinin en garantisi bilgisayarı değiştirmek. Valorant ban kaldırma işlemini başarılı şekilde yapmak istiyorsanız bu çözüme başvurmalısınız. Ticketlara riot games tarafından genellikle olumsuz dönüş yapıldığı için kesin çözüm olarak bu kalıyor bilgisayarınızın bütün donanımlarını bilip banladığı için sadece ana kart, ekran kartı ve hdd değiştirmek ile kurtulamazsınız soğutucu id’sinden bile riotun yakalayıp tekrardan hwid ban attığı arkadaşlarım var mutlaka bu konuya dikkat edin.

Valorant Kalıcı Uzaklaştırma

Valorant son zamanlarda haksız yere çoğu insanı oyundan uzaklaştırıyor, bende bunlardan birisiyim asla hile,macro ile işim olmadığı halde riot benide kalıcı olarak uzaklaştırdı cs:go oynuyordum hile fazla olduğu için valoranta geçmiştim ama buradada hile kullanmadan banlandım. Bilgisayarda bulunan 3. parti yazılımları riot games tarafından hazırlanan valorant anti-cheat hile olarak algılıyor ve hesabınızı kalıcı olarak valorant sunucularından uzaklaştırıyor bir çok ticket göndermeme rağmen bunun çözümünün olmadığını iletiyorlar yani hiç bir türlü hesabınızı açtırmak mümkün değil valorant kalıcı uzaklaştırma ile beraber hwid ban attığı için oyunada giremiyorsunuz o hwid ban kalkma süresini ticket atarak öğrenebilirsiniz ve kalktıktan sonra ise yeni hesap açarak valorantı tekrar oynamaya başlıyabilirsiniz.

Banınız kalkınca tiktok üzerinden valorant maçınızı kayıt altına alarak buradaki güzel vuruşlarınızı edit yaparak tiktok platformunda paylaşabilirsiniz oldukça ilgi çekecektir ve bu videolarınız ile para kazanabilirsiniz  Tiktok Para Kazanma (Kesin Kazanç) makalemizi hemen okuyarak tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Valorant Kalıcı Uzaklaştırma Çözümü

Valorant kalıcı olarak uzaklaştırma, sorunu ile karşılaştıysanız hesabınız banlanmış oluyor o bilgisayar üzerinden başka hesap açıp oyuna devam edebilirsiniz ama hesabınızın açılması için ticket mutlaka atın.

Valorant Hata Kodları Ve Anlamları

Valorant hata kodları ve çözümlerini bu kısımda sizler ile buluşturucağım hadi gelin başlıyalım;

Valorant Ban Çözümleri ( Kesin Çözümleri)

Valorant Van 152 Hatası

Valorant Van 152 Hatası ile karşılaştıysanız üzülerek söylemek isterim ki hwid ban yemişsiniz o bilgisayardan girdiğiniz bütün hesaplar ban yiyeceği için zorlamanıza gerek yok yukarı anlattığım yolları denemelisiniz.

Valorant Van 1 Hatası

Valorant van 1 ile 29 arasında ki hataları alıyorsanız bağlantı sorunu yaşıyorsunuz anlamına geliyor internetinizi kontrol ederek tekrar oyuna girebilirsiniz.

Valorant Van 31 Hatası

Valorant van 31 hatası alıyorsanız endişe etmeyin istemciyi tekrar başlatın sorun çözülücektir.

Valorant Van 44 Hatası

Valorant Van 44 ve 45 hatası alıyorsanız van guard devreye girmediği için bu hata ile karşılaşıyorsanız bilgisayarı yeniden başlatarak oyuna girebilirsiniz.

Valorant Van 50 Hatası

Valorant van 50 hatası ile sesli sohbet ile ilgili sorun olur ise karşılaşırız istemciyi yeniden başlatarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Valorant Van 54 Hatası

Van54 hatası alıyorsanız bilgisayarınızı kapatıp açın sorun ortadan kalkıcaktır.

Valorant Van 216 Hatası

Valorant’ı bilgisayarınıza yüklerken “Failed to create process. Last error code: 216” hatası alıyorsanız sebebi bilgisayarınızın 32 bit olması. Van 216 hatası çözümü olarak bilgisayarınızı formatlayarak 64 bit olarak kurmanız gerekiyor.

Valorant Grafik Başlatılamadı Hatası

Grafik başlatılanmadı hatasını alıyorsanız yapmanız gerekenler şu şekilde;

  • Direct X kurulumu yaparak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Oyunu silip, tekrar yükleyerek çözebilirsiniz.

 

Aldığınız başka hata kodları var ise lütfen yorum kısmında yazınız en kısa sürede çözümlerini ileticeğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu