Twitter

Twitter Para Kazanma Yolları

Twitter’dan para kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler nedir hep beraber göz atalım, tweet atarak para kazanmak gibi fikirleriniz varsa bu makaleyi sonuna kadar okuyun, emin olun makale sonunda twitter para kazanma yolları hakkında bütün fikirlere sahip olucaksınız.

Twitter Para Kazanma Yolları

Twitter para kazanma seçenekleri birden fazla var, bu para kazanma yolları arasında en çok popüler olandan başlıyarak devam ediceğiz. insanlar twitter uygulamasını ekmek kapısı haline getirmiş durumda, sizde hemen bir adım atarak para kazanmaya başlıyabilirsiniz.

Twitter Para Kazanma Yolları

Twitter’da Satış Yapmak

Twitter para kazanma yolları arasında en popüler olanı, ürün satışı yapmak normal de sattığınız bir ürün varsa bunu Twitter üzerinden kolay şekilde pazarlıyabilirsiniz, yada aracılık yaparak ürün satabilirsiniz eğer ürünler hakkında fikriniz yok ise Instagramdan Ne Satabilirim (En Karlı Ürünler)makalemize göz atabilirsiniz.

Twitter’da ürün satarken en önemli noktalardan birisi takipçi sayınız, insanlar alışveriş yapmadan önce takipçi sayısına dikkate almaktadır bu yüzden takipçi sayınızı sürekli güncellemek sizin için çok iyi bir yol olucaktır, e-ticaret profilleri için takipçi arttırmak kolay olmadığı için size güzel bir taktik vericeğim.

  • Bu Tweeti Retweet Yapın Ve Sayfamızı Takip Edin.
  • Bu Tweeti Arkadaşlarınıza Gönderin Ve Sayfamızı Takip Edin.
  • Bu Tweete Yorum Yapın Ve Sayfamızı Takip Edin.

Gibi çekiliş şeklinde bir kampanya yapabilirsiniz, bu kampanyalar sizin profilinize potansiyel müşteriler çekicektir. Ürünleriniz kişilerin dikkatini çektiği için bu kampanyaya katılıcağı için çekiliş sonucunda kendilerine çıkmadığı zaman satın alma işlemine eğilimli oluyorlar.

Takipçim yok böyle bir kampanya yaparsam kişilere nasıl ulaşıcağım dediğinizi duyar gibiyim. 🙂 Yeni bir hesap açtıysanız twitter’da fenomen hesaplar bulunmakta, bu hesaplar ile iş birliği yaparak kampanyayı paylaştığınız tweeti retweet etmelerini sağlarsanız çok yüksek kitlelere kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez o yüzden bir miktar yatırım yapmak sizin için en iyi seçenek olucaktır.

Müşterilerinize her zaman hızlı cevap verin ve kargolarını zamanında ulaştırmaya çalışın. Müşterileriniz ile sıcak bir bağ kurarsanız sürekli olarak sizden alışveriş yapmaları mümkün oluyor biz sizin için denedik. 🙂

Twitter Para Kazanma Yolları

Reklam Alarak Para Kazanmak

Twitter para kazanma yollarından bir diğeri ise reklam almak yukarıda bahsettiğim gibi ürün satan kişilerin ürünlerini tanıtarak ya da tweetlerini çok fazla kişiye yaymak isteyen kişilerin tweetlerini retweet ederek para kazanabilirsiniz.

Tabi bunu yapmak için öncelikle yüksek takipçi sayısına sahip olmanız gerekiyor firmalar ve şirketler düzenli olarak yüksek takipçili hesaplardan reklam veriyorlar. Piyasada bulunan takipçi arttırma hileleri ya da takipçi satın alma sitelerini kullanmamanız gerekiyor takipçilerinizin hepsi gerçek olması gerekiyor eğer takipçileriniz gerçek olmaz ise reklam almanız imkansıza yakın bir durum. Her işte olduğu gibi sabırlı olmanız gerekiyor zamanla organik takipçilere sahip bir profile sahip olucaksınız emin olun.

Nasıl Reklam Alabilirim ?

Tweet atarak para kazanmak nasıl oluyor bahsettik ama nasıl müşteri bulacağım dediğinizi duyar gibiyim, firmaların ve şirketlerin sizi bulması için takipçi sayınızın çok olması gerekiyor eğer firma ve şirketlerin aradığı bir takipçi sayısına sahipseniz size ulaşacaklardır.

Kişisel profillerinin tweetlerini reklam yapmak ya da küçük işletmelerin reklamlarını yapmak istiyorsanız sizin gibi bir çok Twitter’da fenomen profil bulunacaktır, bu profiller bir grupta toplu şekilde bulunuyorlar. Bu fenomenlerden birisine mesaj atarak onların grubuna katılabilirsiniz genellikle bu kişiler yeni kişiler alarak portföylerini güncelliyorlar.

Twitter Sayfa Fikirleri

Twitter platformun’da hızlı gelişen sayfalar oluşturarak kısa sürede hedefinize ulaşabilirsiniz, insanları motive edecek sayfalar ve yemek tariflerini paylaşan sayfalar diğer sayfalara göre kat ve kat daha çok etkileşime almaktadır.

Motivasyon sayfasındaki gönderiler insanların hoşuna gittiği için sayfadaki tweetleri retweet ederek ve beğenerek sürekli etkileşim içinde kalıyorlar buda bu tarzdaki sayfaların daha çok kişiye ücretsiz şekilde ulaşarak hızlı büyümelerini sağlıyor.

örneğin; https://twitter.com/motivassyon bu şekilde bir sayfa açabilirsiniz.

Takipçi Sayınızı Nasıl Arttırabilirsiniz ?

  • Güncel Paylaşımlar Yaparak.
  • İnsanların Hoşuna Gidebilicek Paylaşımlar Yaparak.
  • Diğer Sosyal Medya Hesaplarınızdan Reklam Yaparak.
  • Gerekli Durumlarda Reklam Vererek.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Twitter Takipçi Satın Al makalemizi okuyabilirsiniz, twitter takipçi satın al işlemini önermesekte bu sizlere küçük bir ivmelenme yaşatıcaktır.

Twitter Para Kazanma Yolları

Twitter Affilate Link

Twitter’dan reklam alamasanız bile, başka şirketler ile satış ortaklığı yapabilirsiniz. Örneğin; Trendyol ile bu işlemi yapabilirsiniz, bir liste oluşturarak buraya beğendiğiniz ve insanların beğeniceği ürünleri ekliyerek twitter üzerinden tweet atıp, reklam yapabilirsiniz sizin paylaştığınız link üzerinden listedeki bir ürünü alan kişilerden bir miktar komisyonu trendyol size gönderiyor bu şekilde bir çok şirket var bu şirketleri araştırarak çalışmaya başlıyabilirsiniz.

Ürün Listesi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Takipçilerinizin İlgisini Çekicek Ürünler.
  • Takipçilerinizi Satın Almaya Teşvik Edicek Ürünler.
  • Takipçilerinizin İlgi Alanlarına Girebilicek Ürünler.

Twitter’dan Para Kazanmak

Twitter para kazanma yollarına bir adım atmadan önce şunu unutmayın sizi bir gecede zengin etmez ama uzun vadede pasif gelir elde etmenizi mümkün kılacaktır.

Twitter dan para kazanmak istiyorsanız sürekli gündemi takip etmeli kendinizi iyi tanıtmalı ve güncel içeriklerle profilinizi sürekli güncel tutmalısınız.

Twitter’da para kazanma yolları takipçi sayınızdan geçer insanları kendi sayfanıza toplamalısınız ne kadar kısa sürede ne kadar çok kişi toplarsanız hedefinize ulaşmak o kadar kısa sürecektir.

Eğer Twitter hesabınızı sürekli reklam yapan bir hesap haline getirirseniz Twitter’dan çok ciddi şekilde para kazanma olanağına sahip olabilirsiniz.

Twitter para kazanma yolları sizin aklınıza yatmadı ise Instagram Para Kazanma Yolları makalemizi okuyarak Instagram üzerinden para kazanma yollarını öğrenebilirsiniz bir çok kişi Twitter yerine Instagram üzerinden para kazanıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu