Tiktok

Tiktok Para Kazanma (Kesin Kazanç)

Tiktok para kazanma nasıl oluyor diye merak ediyorsanız ve yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz, bu makalemizi sonuna kadar dikkatli şekilde okuduktan sonra tiktok para kazanma işlemi yapmak için yeterli bütün bilgilere sahip olucaksınız.

Tiktok para kazanma

Tiktok Para Nasıl Kazanılır ?

Tiktok para kazanma işlemi sizlerden bazı şartları yerine getirmenizi istiyor, tiktok üzerinde 1000 takipçi sayısına ulaşmanız tiktok üzerinden para kazanmak için yeterli olucaktır 1000 takipçi ve üzerinde bütün hesaplar canlı yayın açabiliyor, küçük hesaplar canlı yayınlar açarak izleyicilerin attıkları hediyeler ile tiktok para kazanma yolları arasından bir tanesini kullanıyor.

Tiktok Para Kazanma Yolları

 • Sponsor Anlaşması
 • Canlı Yayın
 • E-ticaret
 • Hit Sayınızı Youtube Yönlendirmek
 • Sosyal Medya Takipçi Sayınızı Yükseltmek

Tiktok Ne Kadar Kazandırıyor ?

Tiktok uygulamasında ajanslar ile iş birliği içerisindeyseniz, paylaştığınız videolar ile para kazanabiliyorsunuz içerik üreticisi hesabına sahip olmalısınız.

Tiktok İzlenme Başına Kaç Para Veriyor ?

Tiktok izlenme ile para kazanabiliyorsunuz ama yukarıda bahsettiğim gereksinimleri karşılamanız gerekiyor, ve izlenme satın alarak bu izlenmleri elde ederseniz tiktok ödeme yapmaz ve sizi uyarır.

Youtube izlenme başına para veriyormu diyorsanız evet veriyor kazançlar ise şu şekilde;

 • 1000 İzlenme 1 Dolar
 • 2000 İzlenme 2 Dolar
 • 10.000 İzlenme 10 Dolar
 • 1.000.000 izlenme 1000 Dolar
 • 5.000.000 izlenme 5000 Dolar

Tiktok 1000 İzlenme Kaç tl? güncel olarak 8tl.

TikTok İzlenme Başına Para Veriyor Mu? Evet veriyor, 1dolar ile 5000 dolar arasında para veriyor.

Tiktok Para Kazanma Taktikleri

Tiktok üzerinden daha çok para kazanmak istiyorsanız makalemizi mutlaka sonuna kadar okumanızı isteriz, çünkü TikTok üzerinden para kazanacağınız bütün yöntemleri sizler için yapmanız gerekenlerle beraber anlattık hadi gelin şimdi beraber göz atalım;

Tiktok Para Kazanma (Kesin Kazanç)

Viral Olmak

Tiktok uygulamasında kendinizin düşündüğünü bir akımı oluşturarak, uygulama içerisinde viral olabilirsiniz bu size çok büyük bir takipçi kitlesi ve fan getiricektir. Tiktok uygulaması üzerinde dikkatini çeken kişiler vardır bunlar çektikleri videolar, hareketleri ve seslendirmeleri ile bir anda viral olarak tiktok uygulamasında popüler hale geliyorlar.

İnstagram Sayfalarına Reklam Verin.

Tiktok uygulamasında popüler hale gelmenin bir diğer yolu ise yüksek takipçi sayısına sahip instagram sayfalarına tiktok videonuzu paylaştırmak, bu sayfaların çoğu ilgi çekicek videoları ücretsiz olarak paylaşıyorlar eğer ilgi çekici bir videonuz olduğunu düşünüyorsanız bu sayfalar ile iletişime mutlaka geçmelisiniz. Eğer reklam olarak paylaştırmak istediğiniz bir video var ise belirli ücretler karşılığında sizin videonuzu paylaşabiliyorlar.

Takipçi Satın Almak

Tiktok takipçi satın al işlemini önermesekte bu işlemde bir yöntemdir. Tiktok takipçi satın al işlemini sürekli olarak yaparak hızlı bir ivmelenme yakalayan tiktok fenomenleri düzenli olarak bu işlemi yapsada, sadece size bir süreliğine hızlı bir ivmelenme yakalamanızı sağlıyacaktır.

Tiktok Video Çekerek Para Kazanmak

Tiktok video çekerek para kazanmak istiyorsanız ve takipçi sayınız çok az ise bazı taktikleri bilmeniz gerekiyor. Takipçi sayınız yüksek ise çok daha kolay olucaktır.

Tiktok Canlı Yayın Açarak Para Kazanma

Tiktok uygulamasında canlı yayın açarak para kazanabilirsiniz, eğer fan hesaplarınız varsa bunlar yayınıza katılarak sizlere hediye göndericektir ama en önemlisi ise bu canlı yayınları videonuzun keşfete düştüğünü anladığınız zaman açmak çünkü canlı yayınınıza keşfetten videolarınızı gören kişilerde gelicektir o yüzden canlı yayın sürenizi minimum 2 saat olarak yapmaya çalışın, size gönderilen hediyelerin hepsinin maddi bir değeri vardır tiktok hediye fiyatlarını aşşağıda söyliyeceğiz.

Tiktok Para Kazanma (Kesin Kazanç)

İzleyicilere Ürün Satın

Tiktok para kazanma yollarından bir diğeri ise mevcutta sattığınız bir ürünü güzel bir tiktok videosu ile takipçilerinize ve keşfetten sizin videonuzu izleyen kişilere pazarlamak olacaktır. TikTok üzerinden böyle yaparak satış yapan bir çok kişi var ve hiçbiryerde yapamadıkları satışı böylece yapabiliyorlar, eğer sizde bir ürün satıyorsanız mutlaka bu yöntemi denemelisiniz. Satmıyoruz iseniz de insanların satın alabileceği bir ürün bularak kendi karınızı koyarak satışını yapabilirsiniz. Bu yöntem ile gayet güzel kazanç elde eden kişiler var, o yüzden denemekte fayda var.

Az Takipçili Hesaplar İle Video Çekin

Tiktok takipçi sayısı ile para kazanmak mümkün değil ama anlattığım herşeyi yapmak mümkün bu yüzden bir başka para kazanma yöntemi ise takipçi sayısı sizden az olan kişiler ile video çekerek bu kişileri tiktok üzerinde tanıtıcağınız için onlardan para alabilirsiniz, çok fazla kullanılmasada buda bir para kazanma yöntemi.

Tiktok Hesap Açarak Para Kazanmak

Tiktok hesabı açarak para kazanabilirsiniz, yeni bir hesap oluşturun ve bu hesabı takipçilerinizin takip etmesini söyleyin, belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra bu hesabı internet üzerinden kolay şekilde satabilirsiniz en kolay yöntemlerden birisi bu.

Tiktok Hesap Yöneterek Para Kazanmak

Tiktok para kazanma yollarından bir diğeri ise küçük işletmelerin tiktok hesaplarını yönetmek.

Kuaför, restorant tarzı işletmelerin tiktok hesaplarını yöneterek para kazanabilirsiniz, Tiktok kullanan bu tarz işletmeler ile iletişime geçin ve aylık olarak tiktok hesabını yönetebiliceğinizi söyleyin bir kaç örnek çalışmanızı gönderirseniz ikna olma şansları yüksek bu iş sadece tiktok için değil instagram içinde çok yaygın bir iştir.

Tiktok Para Kazanma (Kesin Kazanç)

Tiktok Ne Kadar Kazandırır ?

Tiktoktan para kazanmak zor bir iş değil, peki tiktok ne kadar kazandırıyor gelin bakalım. Tiktok platformunda para kazanmak için öncelikle videolarınızın izlenmesi gerekir her attığınız videonun 20.000 kere izlendiğini düşünelim bu durumda uygulama reklamı yaparak 2000 tl gibi miktarları aylık olarak tiktok para kazanma yollarını kullanarak kazanabilirsiniz.

Tiktoktan ne kadar para kazanılır sorumuzu genişletirsek daha farklı cevaplar bulabiliriz. Bir markanın ürünlerini tanıtmak için uzun süreli bir anlaşma yaparsanız 5000tl ile 20.000 tl arasında tiktoktan kazanç elde edebilirsinzi tabi ki bu miktar takipçi sayınız ve izlenme sayınıza göre değişir.

Tiktok para kazanma işlemi diğer platformlara göre oldukça kolay, bu kadar farklı yol olduğu içinde tiktoktan ne kadar kazanılır sorunu değişiklik gösterebilir. Ama tahminen bir miktar söylemek gerekirse 200.0000 takipçiniz var ve 60.000 izleniyorsanız aylık 7.000 tl gibi paralar kazanabilirsiniz bunu biz söylemiyoruz fenomenler söylüyor.

Tiktok Kazanç Hesaplama

Tiktok kazanç hesaplama işlemini yapmak istiyorsanız bu sizin takipçi sayınız, izlenme sayınız ve canlı yayın hediyeleri en önemlisi ise takipçilerinizin sizi ne kadar sevdiğine bağlı olarak değişebiliyor.

Takipçi Sayınız Ve Video izlenmenize Göre Kazanç

 • 5.000 Takipçi ve her videosu 500 izlenen birisi ayda 150TL
 • 10.000 Takipçi ve her videosu 1500 izlenen birisi ayda 400TL
 • 30.000 Takipçi ve her videosu 4000 izlenen birisi ayda 1.200TL
 • 50.000 Takipçi ve her videosu 7000 izlenen birisi ayda 4.500TL
 • 100.000 Takipçi ve her videosu 10.000 izlenen birisi ayda 9.000TL
 • 250.000 Takipçi ve her videosu 25.000 izlenen birisi ayda 12.000TL
 • 1.000.000 Takipçi ve her videosu 100.000 izlenen birisi ayda 40.000TL

Bu miktarlar ortalama alarak söylediğimiz rakamlar kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor.

Tiktok Para Kazanma Şartları

 • En 5.000 Takipçi
 • Her Videonuzun En Az 2.000 İzlenmesi
 • Takipçi Kitleniz İle Etkileşim İçerisinde Olmanız
 • İnsanlar ile İletişiminiz İyi Olmalı
 • Tiktok Akımlarını Takip Etmeniz
 • Tiktok Fenomenleri ile Arkadaş Olmanız
 • Tiktokta Yeni Akım Başlatmanız

Bu şartların hepsini yerine getirmeniz şart değil ama rahat bir hayat sürmek istiyorsanız bunları yerine getirmeniz gerekiyor.

Tiktok Para Kazanma (Kesin Kazanç)

Tiktok Hediye Ne Kadar ?

Tiktokta çok fazla hediye bulunuyor, her hediyenin fiyatı farklı sizler için en çok atılan hediye fiyatlarını derledim.

Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Gül Fiyatı

Tiktok gül ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen kişi 25 kuruş öder alıcıya ise 10 kuruş gider.

Tiktok Asa Fiyatı

Tiktok asa ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen kişi 17 tl öderken alıcıya 7 tl gitmekte. Bence çok büyük bir kesinti.

Tiktok Öpücük Fiyatı

Tiktok öpücük ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen Kişi 17 tl öder alıcıya ise 7 tl gidiyor yani asa ile aynı fiyattadır.

Tiktok Para Yağmuru Fiyatı

Tiktok para yağmuru ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen Kişi 105 tl öder alıcıya ise 65 tl gider.

Tiktok Yat Fiyatı

Tiktok yat ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen kişi 850 tl öder alıcıya ise 350 tl gider.

Tiktok Spor Araba Fiyatı

Tiktok spor araba ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen kişi 3.200 tl öder alıcıya ise 1300 tl gider.

Tiktok Gözlük Fiyatı

Tiktok gözlük fiyatı ne kadar sorusununun cevabı; Gönderen kişi 23 tl öder alıcıya ise 10 tl gider.

Tiktok Ayıcık Fiyatı

Tiktok ayıcık ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen kişi 12 tl öder alıcıya ise 5 tl gider.

Tiktok Unicorn Fiyatı

Tiktok unicorn ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen kişi 480 tl öder alıcıya ise 200 tl gider.

Tiktok Görkemli Şato Fiyatı

Tiktok şato ne kadar sorusunun cevabı; Gönderen kişi 1900 tl öder alıcıya ise 900 tl gider.

Tiktok Para Çekme

Tiktoktan kazandığınız para cüzdanınızda jeton olarak gözüküyor, bu jeton miktarı 10.000 adet olunca paranızı çekebiliyorsunuz. Tiktok para çekme işlemini yapıcağınız zaman tiktok tarafından belirlenen yöntemler var bu yöntemlerden size uygun olanı seçerek paranızı çekebilirsiniz.

Tiktok Hediye Puanı

Tiktok hediye puanı az önce dediğimiz gibi jeton anlamına gelmektedir tiktok hediye puanını gerçek para çevirebilirsiniz.

Eğer youtube para kazanma işlemi yapmak istiyorsanız https://www.takipkolik.com/youtube-para-kazanmayoutube-para-nasil-kazanilir-2021/ yazımızı mutlaka okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu