Tiktok

Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır? (Kesin Yöntemler)

Tiktok mavi tik nasıl alınır size tüm detayları ile beraber anlatıcağız, tiktok mavi tik almak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyun daha sonra tiktok mavi tik başvurusu yapmak için tüm bilgileri öğrenmiş olucaksınız.

Tiktok Mavi Tik Nedir ?

Tiktok mavi tik sizi diğer kullanıcılardan ayıran bir rozettir, bu rozet ile diğer hesaplara göre daha çok dikkat çekersiniz ve kitleye ulaşmanız daha kolay olmaktadır ama tiktok mavi tik almak için gereken bazı şartlar vardır.

Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır ?

İşletme sahibi ya da kişisel hesaplar TikTok mavi tik başvurusu yapabilmektedir. Gayet kolay ve basit şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli Şartları yerine getirdiğinizden eminseniz tiktok mavi tik alma işlemi için hazırsınız demektir. Yapmanı gerekenler şu şekilde;

 • Uygulama üzerinde geri bildirim bölümüne giriş yapın ve dili ingilizce yapın.
 • Bilgisayarınız Üzerinden Tiktoka Giriş Yapın.
 • Hesap Ayarları Kısmından Mavi Tik Başvurusu için gerekli alanları doldurun ve gönderin.
Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır? (Kesin Yöntemler)

Tiktok Mavi Tik Başvurusu Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tiktok mavi tik nasıl alınır sorunuza cevap aldıktan sonra, tiktok hesabınız için başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar var;

 • Yüksek İzlenen İçeriklere Sahip Olmalı
 • Sabit Bir Hayran Kitlesine Sahip Olmalı.
 • Sürekli Özgün İçerik Üretilmeli.
 • İllegal Davranışlardan Uzak Durulmalı.
 • Trend Konulara Yönelik Videolara Sahip Olmalı.

Tiktok Mavi Tik Almak İçin Gerekenler

Tiktokta Mavi Tik Almak İçin;

 • 1000 Takipçi
 • Ünlü Bir İsim Olmak
 • Google Aramalarda İsminizin Fazla Geçmesi
 • Gazetelerde Haberlerinizin Olması
 • Tiktok Aramalarında İsminizin Aranma Hacmi

Tiktok Mavi Tik Alma Yolları

Tikok mavi tik almak istiyorsanız ve gerekli koşulları yerine getiriyorsanız, başvuru yaparken medya yada ajans gibi partnerler yardımı ile yapın çünkü profosyenellerden yardım almak her zaman sizin yararınıza olucaktır, tiktok partner olmadan mavi tik vermeyebiliyor o yüzden bu konuda dikkatli olun.

Fenomen Olmadan Tiktok Mavi Tik Almak

Fenomen olmadan tiktok mavi tik almak biraz zor olsada mümkün, düzenli olarak özgün içerikler üretin bu içerikler ile sizi keşfeden kişi sayısı fazla olucaktır ve sizi takip etmeye başlıyacaktır, bir süre sonra aktif bir kitleye sahip olucaksınız en az 100bin takipçi olmak şartı ile beraber videolarınızın 100binden fazla izlenmesi gerekiyor. Bu duruma gelebilmek çok zor değil her gün özgün ve ilgi çekici trend içerikler üretirseniz kısa sürede bu rakamlara ulaşabilirsiniz ve daha sonrasında tiktok mavi tik başvurusu yapabilirsiniz olumlu olma şansı yok yüksek olucaktır.

Tiktok Mavi Tik Hilesi Var mı ?

Tiktok mavi tik hilesi, yapmak isteyen kişi sayısı çok fazla ama maalesef böyle bir işlem yok, kesinlikle böyle tuzaklara düşmeyin hepsi baştan aşşağı bir aldatmaca. Bunun yerine özgün içerikler üreterek mavi tik alma şansınızı arttırabilirsiniz inanın emekleriniz karşılıksız kalmıyacaktır mavi tik olarak dönmesede size takipçi ve izlenme olarak geri döner o yüzden düzenli içerikler üretin, kendi akımınızı oluşuturun ve takipçileriniz ile sürekli iletişim halinde kalın onlar size yorum yaptıkları zaman cevapsız bırakmayın kötü yorumlar ile barışık olun yoksa çok üzülürsünüz.

Tiktok Mavi Tik Ne İşe Yarar ?

Tiktok mavi tik ne işe yarar diye merak ediyorsanız hadi gelin anlatalım; bütün sosyal medyalarda olduğu gibi tiktok mavi tik herşeyden önce sizin ilgi odağı olmanızı sağlar çünkü diğer hesaplardan ayrıcalıklı gözükmenizi sağlayacaktır. Mavi tikli bir hesabınız var ise diğer hesaplara göre takipçi sayınızı arttırmak çok daha kolay olucaktır, en basitinden insanlar sizin ünlü birisi olduğunu düşünerek takip etmeye başlıyacaktır ve buda size organik takipçi sağlıyacaktır. 

Tiktok Mavi Tik Emojisi

Tiktok mavi tik emojisini isminizin yanına ekliyerek mavi tikli gözükebilirsiniz, demek isterdim ama maalesef böyle birşey bulunmuyor ve mümkün değil zaten bu kadar kolay olabilicek birşey olsaydı ünlüleri ayırt etmek kolay olmazdı ve mavi tik alması instagram gibi platformlarda çok zor o yüzden tiktok mavi tik emojisi diye bir durum bulunmuyor vaktinizi boşuna harcamayın.

Twitter mavi tik nasıl alınır diye merak ediyorsanız https://www.takipkolik.com/twitter-mavi-tik-nasil-alinir-2021/ yazımızı mutlaka okuyun.

Tiktok mavi tik hakkında merak ettiğiniz herşeyi yorumlar kısmında mutlaka bize sorun en kısa sürede cevap vericeğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu