Tiktok

TikTok Jeton Hilesi *2021

TikTok jeton hilesi yapmak istiyorsanız bu makalemizi dikkatli şekilde Lütfen okuyun. Bu makalemizi sonuna kadar okuduktan sonra TikTok jeton hilesi yapabileceksiniz.
TikTok sosyal medya uygulaması son dönemlerde ciddi bir kullanıcı artışı yaşadı özellikle gençlerin kullandığı TikTok uygulaması üzerinden canlı yayın açarak para kazanılıyor.
Canlı yayın esnasında izleyiciler canlı yayın açan kişiye Hediye gönderiyor gönderen kişi hediye gönderirken TikTok jetonu satın alması gerekiyor aynı zamanda Parayı çekecek yani canlı yayın yapan kişi de TikTok jeton sayısına göre para kazanıyor.
TikTok jeton hilesi nasıl yapılır Hadi gelin hep birlikte bir göz atalım; 

TikTok Jeton Hilesi Ücretsiz

TikTok jeton hilesi nasıl yapılıyor birçok kişi bunu merak etmektedir, çok kişi hediye göndermek için jeton satın aldığı için bir süre sonra maddi olarak yorulabiliyor o yüzden TikTok jeton hilesi arayışı son zamanlarda ciddi anlamda yükseldi.
Birçok kişinin Merak ettiği soru ise ücretsiz TikTok jeton hilesi ile Gerçekten hediye gönderilebilir mi sorusu olmaktadır. Bu soruya cevap olarak Aslında çok düşük bir ihtimal diyebiliriz yine de bazı kullanıcılar Tik Tok jeton hilesi yaparak gönderdikleri hediyeleri nakit şekilde çekebilmektedir.

TikTok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle TikTok hesabınıza giriş yapın, Daha sonra ise TikTok profil Bilgilerinizi Giriş yapın ve en son aşamada ise karşınıza jeton için bir cüzdan kısmı açılacaktır. Bu kısımda gördüğünüz miktar ile isterseniz gerçek jeton isterseniz de nakit para çekme işlemi yapabilirsiniz.
TikTok ücretsiz jeton hilesi yapmak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin.
TikTok Jeton Hilesi *2021

TikTok Jeton Fiyatları Ne Kadar ?

TikTok jeton fiyatları dolar kuruna göre değişiklik göstersede 2021 tiktok jeton fiyatları şu şekildedir;

  • TikTok 100 Jeton Fiyatı: 8 TL
  • TikTok 500 Jeton Fiyatı: 40 TL
  • TikTok 2000 Jeton Fiyatı: 150 TL
  • TikTok 5000 Jeton Fiyatı: 370 TL
  • TikTok 7000 Jeton Fiyatı: 710 TL

TikTok Bedava Jeton Alma

TikTok jeton hilesi yapmak istiyorsanız yani bedava jeton almak istiyorsanız TikTok hesabınızın en az 30 gün önce açılmış ve aktif bir şekilde kullanılmış olması gerekmektedir.
TikTok sınırsız jeton hilesi yapmak için bu durum son derece önemlidir.
Eğer yeni bir hesap açacaksanız ve bunun ile deneyeceksiniz maalesef başarısız olacaktır.
TikTok bedava jeton alma işlemini başarılı şekilde yapmak istiyorsanız aşşağıda anlatıcağım kısımlara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Tiktok Jeton Hilesi İçin Yapılması Gerekenler;

  • Aktif olarak Kullandığınız bir hesabı seçtikten sonra hesabız gizli ise herkese açık bir şekile getirmeniz gerekiyor. 
  • Profilinizi herkese açık şekilde getirdikten sonra doğru şekilde isminizi soy isminizi ve biyografi kısmını dolduruyorsunuz.
  • Hesabınızda hiç içerik paylaşma değilseniz en az 2 adet içerik paylaşmanız gerekiyor.

Yukarıda anlattım bütün her şeyi yaptıysanız Sitemizde 3 dakika bekledikten sonra aşağıda TikTok jeton hilesi olarak belirtilen kısma tıklamanız gerekmektedir.


Tiktok Jeton Hilesi Yapma linki


Tıkladığınız linkte çıkan sitede bir süre vakit geçirdikten sonra 300 ile 500 adet arasında TikTok jeton hilesi yapabilmektesiniz.


Eğer instagram uygulaması ile para kazanmak istiyorsanız mutlaka Instagram Para Kazanma Yolları makalemizi okumalısınız.


Eğer tiktok jeton hilesi yapma ile ilgili sorularınız var ise bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz mümkün olan en kısa sürede sorularınızı cevaplıyacağız.
 
 

TikTok Jeton Hilesi Ücretsiz Mi ?

Evet, TikTok jeton hilesi yapmak tamamen ücretsizdir.

TikTok Jeton Hilesi Zararlı Mı ?

TikTok jeton hilesi yapmak çoğu kişi tarafından zararlı olarak görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu