Sosyal Medya

Snapchat Takipçi Hilesi *2021

Snapchat takipçi hilesi yaparak snap hikayelerinizin fazla izlenmesini istiyorsunuz, ve internet üzerinden aramaya başladınız bu makaleye denk geldiyseniz çok şanslısınız, snapchat uygulamasında maalesef hile bulunmuyor bu yüzden boşuna vakit kaybetmenize gerek yok snapchat uygulamasında takipçi yada arkadaş sayınızı arttırmak istiyorsanız karşılıklı olarak bir birinizi, ekliyebiliceğiniz uygulamalar bulunmakta en büyük faydayı bu uygulamalardan alabilirsiniz.

Snapchat Takipçi Hilesi

Snapchat takipçi hilesi yaparak, takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız bunu ücretsiz olarak yapabilme imkanınız yok anlattığım gibi sadece uygulamalar ile karşılıklı olarak bir birinizi ekliyebilirsiniz, ekledikten sonra çıkarına karşı tarafta sizi çıkarıyor siz yorulmayın diye biz denedik 🙂 bu yüzden ya karşılıklı olarak bir birinizi ekliceksiniz yada bu snapchat takipçi sayınızı arttırmak için kararlı iseniz snapchat takipçi satın al işlemi yapmak zorundasınız ücretli şekilde takipçi arttırmak mümkün ama ücretsiz şekilde arttırmak mümkün değil bu yüzden bir karar verin ve öyle devam edin.

Snapchat Takipçi Hilesi *2021

Snapchat Takipçi Kasma

Snapchat takipçi kasma, işlemi yapmak istiyorsanız bu işlem tam olarak uygulamalar ile karşılıklı olarak bir birbiriniz eklemenizden oluşuyor uygulamadaki kişileri beğeniyorsunuz oda sizi beğenir ise karşılıklı olarak bir birinizi ekle şansı yakalıyorsunuz ama merak etmeyin çoğu kişi bir birini beğendiği için snapchat takipçi kasma işlemini kolay şekilde yapabilirsiniz.

Snapchat Puan Hilesi

Snapchat puan hilesi yapmak istiyorsanız sizlere çoğu kişinin bilmediği bir yöntemi anlatıcağım. Bu yöntem ile kısa süre içerisinde çok fazla snapchat puan kasma işlemi yapabilirsiniz.

Snapchat puan kasma;

  • Snapchat uygulamasını açın.
  • Çekebildiğiniz kadar uzun video snap çekin.
  • Çektiğiniz video snapleri arkadaşlarınıza gönderin.
  • Arkadaşlarınıza göndermek istemiyorsanız kendinize gönderin.

Evet en hızlı şekilde snapchat puan kasma işlemi yapabiliceğiniz yöntem budur. Snapchat puan hilesi şuanda bulunmuyor ama bu yöntem ile amacınıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Snapchat Takipçi Sayısı Görme

Snapchat takipçi sayısı görme, işlemini yapmak istiyorsanız şuanda bütün arkadaş sayınızı rakamsal olarak görmek imkansız, ancak sağ üste basarak, arkadaşlarım bölümüne girerek tek tek saymanız gerekicek ama aktif takipçi sayınızı görmek isterseniz bir hikaye atarak izleyenler üzerinden anlıyabilirsiniz.

Youtube abone hilesi hakkında bilgi edinmek isterseniz Youtube Abone Hilesi *2021 ( Kesin Yöntemler) makalemizi mutlaka okuyun. 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu