İnstagram

Instagram Gizli Hesap Görme *2021 (Kesin Yöntemler)

İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram gizli hesap görme işlemini yapabilmeniz için bazı mobil uygulamalar ve internet siteleri bulunuyor. İnstagram gizli profil görme  i̇şlemini yapabilmek için hesap şifrenizi isteyen bir çok uygulamalar var olsa da, şifrenizi paylaşmadan gizli profilleri görebileceğiniz siteler ve mobil uygulamalar bulunmakta. Şifresiz olarak bu işlemi bizlere sağlayan uygulama ya da siteler genelde başarısız sonuçlar doğuruyor. Bu yüzden fake bir hesap açarak onun ile giriş yapıp gizli Instagram hesaplarını görebiliriz. Hadi gelin şimdi tüm yöntemlere bir göz atalım !

Instagram Gizli Hesap Görme *2021 (Kesin Yöntemler)

 

İnstagram Gizli Profil Görme

Gizli instagram hesabı görme işlemini yapabilmek için bir çok yöntem mevcut. Instagram gizli hesap görme 2021 yılında sizler için en aktif ve güvenilir olan uygulamaları söyleyeceğim. Merak ettiğiniz gizli Instagram profilini görmek için, illaki onu takip etmenize gerek yok deseydim? Aynen öyle, Instagram gizli hesap görme uygulaması ile birlikte merak ettiğiniz ama gizli olan Instagram profillerine rahat şekilde görebileceksiniz. Bunu yapabilmek için sadece size söyleyeceğim uygulamalara giriş yaparak merak ettiğiniz profilin kullanıcı adını yazmak

Instagram Gizli Hesap Görme İşlemi Şu Şekilde;

 • https://webpostegro.com/login internet sitesine Instagram hesabınız ile giriş sağlayın.
 • Başarılı şekilde giriş yaptıktan sonra arama kısmına görmek istediğiniz profilin kullanıcı adını yazın.
 • İşlemi başarılı şekilde yaptıktan sonra görmek istediğiniz profilin bütün fotoğrafları karşınıza gelecektir.

Instagram gizli hesap görme işlemi yapmak sizin de gördüğünüz gibi oldukça basit ve kolay ama sitenin yapımcısı hakkında bilgi sahibi olmadığımız için ve ne derece güvenilir olduğunu bilmediğimiz için kendi kullandığınız Instagram hesabı ile giriş yapmanızı önermiyoruz. Bu yüzden size önerim şu şekilde ikinci bir Instagram hesabı oluşturarak bu hesap ile uygulamaya giriş yapmanız en güvenilir yöntem olacaktır.

Instagram Gizli Hesap Görme *2021 (Kesin Yöntemler)

Instagram Gizli Hesaba Bakma

Instagram’da kapalı hesapları görme işlemini yukarıdaki anlattığımız yöntemler ile başarılı şekilde yapabiliyorsunuz. Kimseyi takip etmeden Instagram’da istediğiniz gizli profili dakikalar içerisinde açık şekilde görebiliyorsunuz. Bu yöntem şu anlık herkes tarafından bilinmeyen ve en kolay yöntem olarak kabul ediliyor.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

Instagram Gizli Hesap Görme *2021 (Kesin Yöntemler)

Instagram gizli hesap görme uygulaması  bir çok farklı kişi tarafından yapılmış şekilde mevcut şu anda aktif olarak çalışan ve en güvenilir şekilde olduğu bilinen uygulama socialegro olarak biliniyor. Aynı zamanda google play storede en fazla olumu yorumu olan uygulama olmak ile birlikte sorun yaşayan kullanıcılarına yardımcı olduğunu görmekteyiz.

Postegro İle Yapılabilicekler;

 • Gizli Instagram Profillerini Görebilirsiniz.
 • Hikayesini izlemek istediğiniz kişiyi takip etmeden izleyebilirsiniz.
 • Kişinin profiline gizli şekilde girerek stalk yapabilirsiniz.
 • Fake hesap ile giriş yapmak en güvenilir yöntemdir.

Postegro İle Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram Gizli Hesap Görme *2021 (Kesin Yöntemler)

Postegro uygulaması ile gizli Instagram hesap görme işlemini başarılı şekilde ve en güvenilir şekilde yapabilirsiniz. Şu anda Google play Store’da yer almasada önceden yer almış ve en çok indirilen uygulama olmuştur. Gizli Instagram hesabı görme işlemi kurallara aykırı olduğu için Google playsı tor bunu tespit ederek kaldırmıştır ama şu anda kendi web siteleri üzerinden hizmetlerini vermeye devam etmektedirler o yüzden uygulama yerine postagro’nun web sitesini ziyaret ederek en iyi şekilde gizli Instagram hesaplarını görebilirsiniz.

Postegro indir işlemini illaki telefonunuza yapmak istiyorsanız Google’a postegro apk indir yazarak telefonunuza Google play Store haricinde bir siteden indirebilirsiniz ama ne kadar güvenlir olduğu tartışılır.

Instagram Gizli Hesap Görme Siteleri

Instagram gizli hikaye izleme gibi özellikleri bulunan ve son zamanlarda aktif olarak kullanılan secretle web sitesini tercih edebilirsiniz. Bu internet sitesinide aynı yukarıda postegro internet sitesindeki kullanım yöntemi ile aynı şekilde kullanabilirsiniz. Şu anda Instagram gizli profil görme, instagram gizli hikaye izleme gibi özellikleri çalışır durumda bulunan nadir sitelerden birisi.

Instagram Gizli Hesap Görme *2021 (Kesin Yöntemler)

Instagram Gizli Hikaye İzleme

Yukarıda bahsettiğim sitelere ek olarak scout Instagram gizli profil hikaye izleme sitesini de yukarıda bahsettiğim yöntemler ile aynı şekilde kullanarak hikayesini izlemek istediğiniz kişinin hikayesinin gizli şekilde izleyebilirsiniz aynı zamanda gizli profille sahip olan kişinin de attığı hikayeleri bu üç web sitesi ile izleme şansı elde edebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesabı Görmek Güvenilir Mi ?

Instagram gizli profil görme ve gizli hikaye izleme işleminin %100 olarak güvenilir olduğunu söylemek kesinlikle doğru olmayacaktır. Sosyal medya platformlarının vurguladığım 3. taraf uygulamalar bahsettiğimiz bu uygulamalar olmakta. Yani bu şu anlama gelmekte sosyal medya platformlarının kendi kodlamadığı 3. kişiler tarafından kodlanan ve güvenliği tartışılır şekilde olan yazılımlar olarak geçmektedir. Bu uygulamalara kendi gerçek hesabınız ile giriş yaparsanız gerçek hesabınızı tehlikeye atmış olursunuz. O yüzden tekrar söylemek isterim ki mutlaka ikinci bir hesap ile bu uygulamalara ya da web sitelerine giriş yapmalısınız.

Instagram Gizli Hesaba Bakınca Karşı Tarafa Bildirim Gider Mi ?

Instagram gizli hesaba bakma işlemini yaptığınızda kesinlikle karşı tarafı bir bildirim gitmez. Ama gizli şekilde hikaye izlemek için kendi hesabınız ile giriş yaptığınız zaman sizin o hikayeyi izlediğinizi düşük ihtimal ile de olsa görebilme ihtimali bulunuyor o yüzden fake hesapla bu işlemi yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Evet bu yazımızda buraya kadardı sizde artık gizli profilleri görmeyi az önce öğrendiğinize göre harika bir stalker olabilirsiniz. 🙂

Merak ettiğiniz yada sorun yaşadığınız kısımlar olur ise mutlaka bizlere yorum kısmından iletiniz en hızlı şekilde size yardımcı olmak istiyoruz.

Instagram üzerinden para kazanma gibi merak ettiğiniz konular var ise Instagram Para Kazanma Yolları makalemizi mutlaka okumalısınız.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Harika bir makale olmuş daha önce bu kadar detaylı bir makale görmemiştim. Bütün hepsini denedim ama en iyi çalışan uygulama postegro sanırım. Denenemek isteyen arkadaşlar ilk onu deniyebilir.

  1. Teşekkürler, evet genellikle en aktif çalışan postegro ama diğer uygulamalarda bazen postegro çalışmadığı zaman çalışıyor.

 2. Postegro uygulamasını ilk çıktığı zamanlarda kullanıyordum sonra google playdan kaldırıldı, tekrar bulamamıştım 😄 makaleniz ile birlikte tekrar gizli hesapları görebiliyorum çok teşekkürler 🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu