İnstagram

Instagram Duvar Fulleme Nasıl Yapılır?

İnstagram duvar fulleme, sözünü artık duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum. Instagram duvar fulleme nedir ? diye merak ediyorsanız sizler için bütün detayları ile anlatıcağım.

Instagram Duvar Fulleme Nasıl Yapılır?

Instagram Duvar Fulleme Nasıl Yapılır ?

  • Duvar Fulleme İşlemini Yapıcağınız Profilin Kullanıcı Adını Arama Kısmına Yazın.
  • Fulleme İşlemi Yapıcağınız Kişinin Profiline Giriş Yapın.
  • Profiline Girdikten Sonra Fotoğraflarını Görüceksiniz.
  • Profilde Gördüğünüz Resimlerin Hepsini Üstüne İki Kere Tıklayın Ekranda Kalp Resmi Çıktığını Görüceksiniz Ve Bu Şekilde Beğenmiş Olucaksınız.
  • Fotoğrafın Sol Altında Bulunan Kalp Şekline Basarakta Beğeni İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Duvar Fulleme Ne Demek; Instagram üzerinde hesabı bulunan bir kullanıcın profiline girerek, bütün fotoğraflarını beğenmenize duvar fullemek adı verilmektedir.

örneğin; buraya tıklayarak bir profile gidebilirsiniz ve bütün fotoğraflarını beğenerek instagram duvar fulleme işini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Duvar Fulleme İşlemini Kimler Yapar ?

Instagram uygulamasında bazı gönderilerin altında sık sık gördüğünüz bazı sözler vardır, gt, beğeniye beğeni ve geri takip kelimelerinin geçtiği yorumlar bulunmakta. Bu yorumları atan kişiler beni takip edeni takip ederim demek istiyor gt kelimesinin açılımı ise geri takip oluyor.

Bu kullanıcılar beğeniye beğeni diye yorum yaptıkları zaman, duvarını fulleyen kişilerin duvarlarını fullemektedir, aslında duvar denen şey instagram hesabınızda bulunan fotoğraflarınızdır.

Instagram Duvar Fulleme Nasıl Yapılır?

Birden Fazla Fotoğraf Fullenebilir Mi?

Instagram uygulamasında duvar fulleme işlemi yapmak istiyorsanız, bunun şuan mümkün olmadığını söyleyebilirim. Diğer sosyal ağlar’da aynı şekilde aynı anda bir kişinin gönderilerini beğenmenize izin vermiyor, bu yüzden duvarını fullemek istediğiniz kişinin profiline giriş yaparak tek tek beğenmeniz gerekiyor.

Duvar fulleme işlemi için Instagram tarafından yapılmış bir açıklama bulunmamakta, bu yüzden halk arasında bütün fotoğrafları beğenmek duvar fulleme olarak geçmektedir.

Instagram uygulaması üzerinde duvar fulleme işlemi yaparken unutmamanız gereken bir kural ise çok hızlı şekilde beğenmek yada sık sık beğeni yapmak hesabınızın kısıtlanmasına sebep olucaktır bu yüzden duvar fulleme işlemini üst üste farklı profillerde yapmamanız gerekiyor.

Instagram Duvar Fulleme Nasıl Yapılır?

Instagram Duvar Fulleme Ne İşe Yarar ?

Instagram duvar fulleme ne işe yarıyor? birazda bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Instagram uygulaması üzerinde bir kişinin profilin fullediğiniz zaman sizin bu işten bir kazancınız yok ama karşı tarafın mutlu olmasını sağlıyabilirsiniz, bazı paylaşımlar yapan sayfaların gönderilerini beğenerek onlara emeklerinin karşılığını aldığını gösterebilirsiniz bu sayede onlarda motive olucaklardır ve kendilerini daha hızlı geliştiriceklerdir.

Bu makalemiz buraya kadardı eğer instgram hakkında bir diğer makalemize göz atmak isterseniz Instagram Takipçi Arttırma Yolları tıklayarak makalemize göz atabilirsiniz.

Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz en kısa sürede cevaplamak isterim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu