İnstagram

İnstagram Bilgisayardan Gönderi Paylaşma

Instagram bilgisayardan gönderi paylaşma, şuanda maalesef mevcut değil ama tabi ki bunun kesin bir çözümü var. Instagram bilgisayardan fotoğraf paylaşma işlemini yapmak istiyorsanız makalemizi sonuna kadar mutlaka okuyun.

Bilgisayardan İnstagram Gönderi Paylaşma

  • İnstagramı bilgisayarınızda açın ve ana sayfaya gelin, ardından mousenin sağ tuşuna basıp incele yazan kısıma basın yada f12 tuşuna basın ve sol tarafta tablet ve telefon resmi olan yere basın sonrasında ise mevcut sayfayı yenileyin aşşağı tarafta gönderi paylaşmak için butonun geldiğini görüceksiniz.
İnstagram Bilgisayardan Gönderi Paylaşma

Facebook Üzerinden Gönderi Paylaşma Ve Zamanlama

Bilgisayardan instagram gönderi paylaşma işlemi yapmak istiyorsanız bu araç sizin işinize yarayabilir, bu araç ile instagramda gönderi paylaşabiliriz isterseniz zamanlıyabilirsiniz ayrıca basit bir arayüze ve gelişmiş özelliklere sahip.

  • Buraya Tıklayarak bahsettiğim siteyi açıyorsunuz.
  • Çıkan ekrana instagram hesabı ile giriş yapıyorsunuz ve özellikler karşınıza çıkıyor, gördüğünüz özelliklerden ücretsiz şekilde faydalanabiliyorsunuz.
  • Facebookun kendi sitesi olduğu için çalınma gibi durumlar olmaz güvenilir şekilde bu ücretsiz hizmeti kullanabilirsiniz.

Instagram takipçi arttırma yollarına göz atmak isterseniz Instagram Takipçi Arttırma Yolları makalemize mutlaka göz atmayı unutmayın. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu